English


ארוחות פסח
לרכישת הספר
סרטונים ופרסומים 
מגזין רות סירקיס

סטיילינג באירוח מאת איריס מוסיוף


1 במרץ , 2013

איריס מוסיוף עוסקת בעיצוב ומנהלת סטודיו לעיצוב האירוח. לאחרונה יצא לאור ספרה החדש "סטיילינג באירוח". הספר יכול לעזור למי שאוהב לארח, איך לערוך את השולחן ולקשט אותו. הספר כולל עשרות צילומים של שולחנות ערוכים ומעוצבים בהתאם לסגנונות שונים ובהתאמה לאופי האירוע: החל ממפגש חברי או ארוחת ערב חגיגית ועד למסיבת קוקטייל ואירועים רשמיים יותר.


 


בנוסף לרעיונות לעריכת השולחן ניתנים בספר גם טכניקות חיתוך מקצועיות, עיצוב בחומרי גלם מפתיעים, שימוש במיגוון אביזרים וכלים מקצועיים. כמו כן מוגשים שם הרבה טיפים והמלצות שנצברו מניסיונה של איריס מוסיוף, ומאפשרים למארחים ליצור את חוויית האירוח הנעימה. מוסיוף מעצבת אירועים וסטייליסטית באירועים מסחריים ופרטיים. היא גם בעלת בלוג לעיצוב ואירוח ומנהלת מזה עשור את הסטודיו לעיצוב האירוח המציע מגוון סדנאות מעשיות וקורסים בעיצוב שולחנות ואירועים, שזירת פרחים, מנות מעוצבות ועוד.


 


לדברי איריס מוסיוף: "חוק הברזל בסטיילינג באירוח הוא שאין חוקים. הספר הוא הבסיס והשולחן כולו שלכם. את הספר כתבתי כהזמנה פתוחה למי שרוצים להתפרע עם התפריט, ליצור עם חומרי הגלם, לשלב בין כלי ההגשה, וליהנות מהטיפים וההמלצות שאספתי במהלך שנות פעילותי בסצנה הקולינארית הישראלית כמעצבת ומארחת",


 


לכבוד חג. פסח מציעה איריס מוסיוף את הרעיונות הבאים:


הבסיס לעיצוב


תמיד טוב שתהיה לכם מפה קלאסית בצבע אחיד ובאורך מספק לסעודות מרובות משתתפים. אם אין באמתחתכם אחת שכזאת, אין צורך לרוץ לקנות מפות יקרות! בחנויות בדים ניתן למצוא שאריות בד בעלות נמוכה במגוון צבעים ולפי מטר, אשר ישמשו מצע ראוי לכל ארוחה. כיסוי השולחן במפה בגוונים בהירים של לבן ושמנת הם הבסיס ליצירת עיצוב חגיגי ונעים של שולחן החג. מומלץ להניח על המפה הבסיסית מפת ראנר בגוונים בהירים ליצירת מראה קלאסי.


 


התאמת הצבעים


לעיצוב שולחן מומלץ לבחור שניים-שלושה צבעים מנוגדים, משלימים או גוונים של אותו צבע. יש להתחשב גם בצבעי המאכלים המוגשים בתפריט והכלים בהם אנו בוחרים להשתמש לאירוח. (ניתן ליצור עניין בעזרת טריק פשוט של משחקי שכבות של בדים וטקסטורות). ליצירת שולחן במראה אביבי, מומלץ להשתמש בצבעים פסטליים עדינים.


 


הכלים חוגגים


שלבו מערכות אוכל קיימות בבית! הסוד הגדול,הוא הרמוניה בין הצבעים. חלק עם פרחוני, כלים מעוטרים עם כלים שקופים או לחילופין אטומים, מרובעים עם עגולים- הכול הולך בהתאמה נכונה והחיבור המתאים בעזרת האביזרים הנלווים.


 


סכו"ם


מספר המסובים לשולחן יהיה יותר מ-6? אל תחלו במסע חיפושים של סכו"ם זהה לזו שברשותכם , קפלו את מפית השולחן בצורה של כיס או הסתירו בעזרת המפית את חלק האחיזה בסכ"ום, כך שרק החלק העליון יבצבץ ובכך נשמור על מראה מאוזן ואחיד.


 


הוסיפו קצת מהטבע


רצוי לקנות לאירוע פרחים טריים בשיא פריחתם. כאשר מניחים זר פרחים במרכז שולחן יש להקפיד שהפרחים לא יהיו גבוהים על מנת שלא יסתירו את הסועדים זה מזה ויאפשרו קשר עין.


 


טריק לנרות שלא מטפטפים


כדאי להקפיא נרות ארוכים במשך כמה שעות לפני הארוחה, כדי למנוע טפטופים ודליפות במהלך הארוחה.


 


מוטיבי החג


זה המקום להוציא את היצירתיות שלכם לאור. לקישוט השולחן כדאי להשתמש במוטיבים הקשורים לחג כמו: פרפרים, אגוזים ולשלב בעיצוב השולחן: בתוך סידור הפרחים, חבק למפית וכדומה.


 


 


הספר "סטיילינג באירוח" הוא ספרה החמישי של מוסיוף. ספריה הקודמים הם:


"טאצ' לכל שולחן", "טאצ' לכל אירוע", "טאצ' לכל מפית" ו"טאצ' זה כל העיצוב".


מחיר הוא 139 ₪.


 


בקרו באתר: www.iris-itzuvim.co.il


להזמנת אירועים וקבלת פרטים נוספים חפשו ב-  (irismossayoff)


טלפון: 09-956-9667  


 


 

חזור


  חזור לדף ראשי
Copyright 2006 All rights reserved תקנון הרכישות באתר